Monografija župe Privlaka

Svečano predstavljanje monografije o župi Privlaka i njenim stanovnicima u nedjelju 7. kolovoza započinje u 20,30 sati na trgu ispred župne kuće u Privlaci. Knjiga s oko 900 stranica je okupila 70 autora iz raznih područja, a urednici tog vrijednog izdanja su dr. Marko Mustać, Darinko Pupovac i župnik Privlake don Ante Sorić.

U knjizi se opisuje zemljopisni i demografski položaj, povijest tog mjesta i geneologija, rodoslovlje Privlačana i doseljenika u zadnjih 300 godina te ostale zanimljivosti mjesta i župe Rođenja BDM u Privlaci.

O knjizi će govoriti zadarski nadbiskup Želimir Puljić i prof. Darinko Pupovac. U glazbenom dijelu programa nastupaju sastav HKUMST-a ‘Magnificat’, klape Libar i Leut.