Zlatna harfa – 12. 05. i 19. 05. 2012

Prvi dio smotre dječjeg župnih zborova, Zlatne harfe zadarske nadbiskupije, čija je tema ‘Dolazak sv. Franje u Hrvatsku – Mir i Dobro! (1212-2012)’ održava se u subotu 12. svibnja u crkvi sv. Frane u Zadru s početkom u 10,00 sati. Nakon misnog slavlja nastupaju sljedeći dječji župni zborovi: Arbanasi, Bibinje, Nin, Pag, Ploče, Voštarnica i Zemunik.

Drugi dio Zlatne harfe zadarske nadbiskupije održava se u subotu 19. svibnja u Karinu. Misno slavlje u župnoj crkvi sv. Terezije od Djeteta Isusa je u 10,00 sati, a potom nastup dječjih župnih zborova iz sljedećih župa: Biograd, Puntamika, Relja, Smiljevac, Sukošan i Debeljak. Druženje i agape sudionika nakon Harfe je u franjevačkom samostanu Bezgrešnog Začeća BDM u Karinu.